Sebastian stále věří v šanci na titul

24. října 2010 v 15:25 | Kaik.a |  TISKOVÁ PROHLÁŠENÍ
"Podle mě ano. Bojuje se ještě o padesát bodů. Samozřejmě by bylo o hodně jednodušší, kdybychom dnes vyhráli. Ale takový je někdy život. Letos se nám toho přihodilo nějak hodně. Každý je jednou dole, jednou nahoře, ale pro nás to platí obzvlášť. S tím ale nic neuděláme.
Musíme pokračovat v práci a snažit se z auta dostat co nejlepší. Co se samotné rychlosti týče, není moc co vylepšovat. Odstoupení za závodu samozřejmě nebylo příjemné. Závod byl ale náročný a dlouhý pro všechny bez rozdílu. Celou dobu jsme byli na špici, závod jsme měli pod kontrolou a dávali si pozor na pneumatiky. Z mého pohledu jsme nemohli udělat víc.
Myslím si tedy, že jsme vlastně odvedli perfektní práci. To samé platí pro včerejší kvalifikaci. Na helmě jsem měl středně tmavé hledí. Když se začalo stmívat, nebyly vidět hrboly na trati ani referenční body pro brzdění. První zatáčka a vůbec první sektor nebyl snadný, to samé platilo pro zatáčky 11 a 12. Poslední sektor byl také tmavší. 
Když se ohlédneme zpět, bylo by mnohem příjemnější, kdyby byl závod ukončen deset kol před plánovanou vzdáleností. Hoši ale závod dojeli, takže přeci jen asi něco viděli," řekl i přes neúspěch pozitivně naladěný Vettel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 24. října 2010 v 18:15 | Reagovat

To byl hodně šílený závod ... a po jeho skončení jsem měla chuť mlátit hlavou o zeď ^^
A tvůj nový design - ÚŽASNÝ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama