"Cíl je jasný" Vettel na dnešní tiskové konferenci

11. listopadu 2010 v 18:29 | Kaik.a |  TISKOVÁ PROHLÁŠENÍ
TISKOVÁ PROHLÁŠENÍ | sebi-vettel.blog.cz
Seb na dnešní tiskové konferenci, které se účastnila první čtveřice v průběžném pořadí šampionátu jezdců, tedy ti, co mají stále možnost, ať už čistě matematickou nebo i "reálnou" na potvrdil, že závod pojede "na vítězství, ale že pokud by nebyla jiná možnost bude myslet i na tým.

"Podle mě to docela jasné," řekl Vettel.
"Stát se může mnoho různých věcí. Nejdůležitější před příjezdem do této fáze je však to, abychom se koncentrovali na zítřek a na přípravu auta. Pak potřebujeme dobrou kvalifikaci, neboť v minulém roce to bylo v tomto směru dost náročné."

"Máme hodně práce a hodně lepších důvodů na utrácení energie, jak myslet na nedělní dění. Jestliže v neděli přijde taková situace, tak víme, že jezdíme pro tým. Byly případy, kdy jsme byli na trati blízko u sebe a nedopadlo to dobře, takže půjde hlavně o to, abychom to neopakovali. A zbytek už uvidíme, " 

"Je to docela jednoduché. Před čtyřiceti lety neměli piloti žádnou taktiku, jen šli naplno. Já k tomu přistupuji v posledních závodech stejně. Před námi je dlouhý víkend. Pokusíme se odvést to nejlepší a dostat se do podobné pozice, v jaké jsme byli v Korejské republice i během posledního víkendu. "

"Cíl je jasný. Potřebnou rychlost máme během celé sezóny, ale pro mě osobně to nebyl nejjednodušší ročník. Nadále jsme v boji a pokusíme se odvést maximum. Před víkendem jsou jasnými favority Mark s Fernandem. Já se pokusím o co možná nejlepší závod a pak uvidíme, jak dopadnou zbylí dva kolegové, "uzavřel Sebastian Vettel.

Jestli se však Red Bull již předběžně rozhodl, že pojede na Marka uvidíme až během závodu, neboť zatím oficiální zprávy hovoří v prosazení hlavně sportovní stránky věci. 

Závod bude pro fanoušky Seba zajímavý i v případě, že nepojede přímo na titul. Pokud se bude pohybovat na průběžných stupních vítězů, bude mít v rukou rozhodnutí, kdo bude Mistrem světa 2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama