"Sezóna bude těžká, pole je velmi vyrovnané, ne jako v dobách Schumachera, kdy jsme u televize usínali"

17. listopadu 2010 v 16:23 | Kaik.a |  NOVINKY
NOVINKY | sebi-vettel.blog.cz
"Ve svém životě jsem ještě nikdy nebyl skutečně opilý. Velmi mě potěšilo, že na párty se mnou byli i moji rodiče. Na tento okamžik nikdy nezapomenu a mohl jsem se o něj s nimi podělit. A když se můj otec vyžíval na parketu, musel jsem se jen zasmát."

"Momentálně myslím na své konkurenty, kterým to nevyšlo. Fernando Alonso, Lewis Hamilton a i můj kolega Mark Webber. Jsem hrdý na to, že jsem mohl bojovat s piloty tohoto kalibru."

"Po Belgii a mé kolizi s Jensonem Buttonem by na mě nikdo nevsadil ani děravý groš. A ti, kteří mi přece jen věřili, jsou pro mě teď o to cennější. Pak se moje situace změnila, najednou jsem byl uvolněný a šel jsem do toho s čistou hlavou. Každý závodník chce v podstatě jediné: silné auto. A to jsem určitě měl."

"K titulu vede dlouhá a těžká cesta plná vzestupů a pádů, všechno jsme to zvládli celkem - jsem hrdý na to, co dokázal tento tým."

V pátek začne pro Sebastiana i první předsezóní testování, pneumatik Pirelli v Abu Dhabi. 

"Bude to změna. Zatím nikdo přesně neví, jak velká. Uvidíme. Příští rok určitě nebude jednoduchý. Naše první kroky k vrcholu přišli v roce 2009, poprvé jsem jezdil na čele. Hodně jsme se naučili a tentokrát jsme to korunovali dvěma tituly. Doufejme , že v příštím roce budeme pokračovat, ale jednoduché to nebude. "

"Na start se tentokrát postaví pět mistrů světa. Tady už nestačí jen rychlost. Ještě před deseti lety vyhrával Michael Schumacher s náskokem celého kola. Při televizorech jsme usínali. Teď je to velmi vyrovnané. Čeká nás dvacet závodů, bude to náročné. Před námi je nová zkušenost, "dodal Vettel pro německý BILD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama