Webber "Seb z různých příčin šampionát letos nevedl, já ano."

5. listopadu 2010 v 21:20 | Kaik.a |  NOVINKY
NOVINKY | sebi-vettel.blog.cz
Mark Webber před začátkem víkendu GP Brasilie opět naznačil, že tým Red Bull favorizuje v boji o titul mezi jezdci Sebastiana Vettela. Patrně tak učinil po té, co všichni z Red Bullu kategoricky odmítli určení týmové "1" a "2".

Na otázku, zda dostává stejnou podporu jako jeho mladší kolega, Webber odpověděl: "Technicky bylo vše velmi, velmi dobré."
Ale, zda se cítí stejně emotivně podporován, byl již Australan opatrnější: "Je to zřejmé, ne?"
"Je jasné, že když přijdou na scénu mladé a nové naděje, tak jsou s nimi i emoce. To je již jednou tak. V tomto roce jsem dostal skvělou příležitost a skvělé auto na to, abych předvedl skvělé věci. A i jsem to udělal. V životě mám favority a lidi, s kterými jsem rád. To je už jednou tak. Taková je lidská povaha."

Webber si není jistý tím, jak by stáj postupovala v případě opačné situace: "To je těžká otázka. V tomto týmu je mnoho dobrých lidí a nemůžeme se vzdálit od tématu, že bychom rádi získali titul. Oba jsme v různé fázi naší kariéry , takže to není tak lehké, jak by si někdo myslel. Seb v tomto roce z různých příčin nikdy nevedl v mistrovství, já však ano. Před námi jsou poslední dvě velké ceny a bodové pořadí hovoří jasně. Ať se již tým zpráva jakkoli, v pondělí po Abú Dhabí uvidíme, jestli to bylo správné. "

Jestli mluvil Red Bull pravdu se, ale ukáže až v samotném závodě.
f1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama