F1.sk - Na Vettelovu první jízdu s RB8 se přijel podívat i Mateschitz

9. února 2012 v 21:04 | Klára |  NOVINKY
První rande Sebastiana Vettela s jeho novým monopostem si nenechal ujít ani samotný šéf Red Bullu Dietrich Mateschitz, který do Jerezu přiletěl soukromým letadlem.Dvojnásobný mistr světa dává svým autům jména, ale tato žínka ho zatím nemá. Co přijde po Kinky Kylie a Luscious Liz zatím netušíme.

"Zatím to vypadá docela dobře," konstatoval Mateschitz , jehož slova přinesla agentura SID, na margo výkonů RB8. "Ale bylo by překvapením, kdyby to tak nebylo, protože toto auto je jen dalším vývojem předchozího. A teď už všichni čekáme na Mercedes."

Nový stříbrný šíp pro Nica Rosberga a Michaela Schumachera bude hotový až o dva týdny, poprvé ho uvidíme 21. února v Barceloně. Němci si dopřáli dva týdny k dobru a monopost W03 chtějí vyvinout v špičkový stroj.

"V autě jsem se cítil dobře, ale na časy jsem zatím nekoukal," řekl po dvou dnech jízd Mark Webber , který ve čtvrtek předal auto kolegovi Vettelovi. "Máme dobrou představu o tom, jaké časy bychom mohli s tímto strojem dosahovat, ale zatím je příliš brzy na to, abychom řekli něco přesnější."

Na Vettela čekalo ráno před garáží Red Bullu množství fotografů, ale dopoledne toho moc neodjezdil. Zrána bylo velmi chladno a nevládli ideální podmínky pro testování.Kromě nového auta RB8 má Vettel i jinou novinku: fyzioterapeuta Heikkiho Huovinen.

"Věřím, že vše bude plynule pokračovat," nechal se slyšet 24-letý závodník, který dosud spolupracoval s Tommi Pärmakoskim. "Je pochopitelné, že mi bude chybět, ale svět se teď nepřestane točit ..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama