FORMULE.cz : Vettel si nedělá z technických problémů vrásky na čele

11. února 2012 v 15:28 | Klára |  NOVINKY
Sebastian Vettel nevidí žádný důvod, proč se znepokojovat technickými problémy, které jej potkaly v závěrečném dni první série předsezónních testů v Jerezu.

Němec musel ráno vynechat část jízd kvůli problému s elektrikou ve svém voze, přesto je však spokojený s pokrokem, který jeho tým s letošním RB8 zatím udělal.

"Když jsem si poprvé sedl do nového auta, měl jsem ten nejúžasnější pocit, bylo to jako vrátit se domů po dlouhém výletě," uvedl Vettel na svém blogu.

"Mé první dojmy z našeho nového RB8 jsou extrémně pozitivní, navzdory skutečnosti, že se teprve 'musíme seznámit'. Přes všechno nadšení a dobré pocity bychom ale neměli zapomínat na to, že jsme zatím na začátku.

Je to celé o tom zkoušet nové věci a získat dobrý pocit z nového vozu. To, na co se zřejmě zaměřujeme ze všeho nejvíc je samozřejmě rychlost. Myslím, že je vždycky možné učinit rychlé auto spolehlivějším, ale nejsem si jistý, jestli je možné učinit spolehlivé auto rychlejším."

Vettel sdělil, že pozitiva z prvních testů rozhodně převážila nad negativy a dodal, že je důležité, aby si tým nedělal příliš vrásky na čele.

"Další důležitou věcí je nezačít se obávat příliš brzy. Je úplně normální mít malé problémy, nakonec, od toho tyhle testovací dny jsou. Například dnes jsme měli malý technický problém, ale byli jsme schopni ho zase vyřešit. Pro jistotu jsme vyměnili motor, ale jak jsem řekl, raději bych tyhle problémy měl teď než potom někdy v závodě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Flavio Flavio | Web | 12. února 2012 v 9:47 | Reagovat

Ahoj, písala si mi, či môžeš pridať odkaz na môj web do zoznamu spriatelených stránok. Samozrejme, odkaz na svoju stránku u mňa nájdeš v sekcii "ďalší partneri" v bočnom paneli.

Nech sa darí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama