Vettelovi dávají naději zkušenosti před dvěma lety

31. srpna 2012 v 13:08 | Klára | zdroj : f1.sk |  NOVINKY
Sebastian Vettel měl v průběhu roku 2010 řadu problémů, ale přesto se těšil z mistrovského titulu. V mistrovství nevedl ani jednou, podařilo se mu to jen po posledním závodu v Abú Zabí, kdy se to počítalo. Momentálně ztrácí na Fernanda Alonsa 42 bodů.

"Nejdůležitější je vést v mistrovství po posledním závodu a to jsme už zažili v roce 2010," pousmál se Vettel . "Pokud porovnáte letošek k některému z jiných, tak minimálně z mého pohledu je nejbližší k roku 2010. Tehdy jsem ale udělal mnoho chyb - ať už já nebo tým. Myslím si, že jsme tam ztratili více bodů než dosud v tomto roce. Tentokrát jsme měli snad dvojici závodů, ve kterých jsme měli získat více. "


"Jedním je Valencie, co je jasné a zřejmé a druhými snad Malajsie, kde přišla nehoda (s Narainom Karthikeyan - pozn. Red.). Nelituji však co se stalo, tyto věci se stávají i jiným. Někdy přijde rok, kdy se nic nepřihodí a jsem si jistý, že některých chlapců takové věci čekají i během zbývajících devíti závodů. Musíme se starat o sebe a všechno zvládat. Myslím si, že je to lekce, kterou jsme se naučili v roce 2010, "konstatoval Němec.

Podobně jako ve zmíněné sezóně, i tentokrát Vettel bojuje i se svým kolegou Markem Webberem. Ztrácí na něj jen dva body a tak jde o nejvyrovnanější týmovou dvojici.Interní týmový boj by těmto jezdcům nemusel velmi pomoci. "Inu je zřejmé, že pokud se podíváte na aktuální pořadí, nabudete takový dojem. O pět závodů to ale může být zcela jiné, takže uvidíme."

"Můžeme však volně soutěžit a takto to bylo během mých soubojů s Markem v Red Bullu Racing už od začátku. Pokračujeme v tom a není to nic nového," uvedl Sebastian Vettel .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nina Nina | Web | 31. srpna 2012 v 13:16 | Reagovat

Ahoj,jsem ve finále SONP(postavu z PLL).Tak prosím,hlásneš mi tam,jsem tam s Alison: http://shaymitchell-daily.blog.cz/1208/sonp-postava-z-pll-posledni-kolo
Děkuju,klidně ti to oplatím.A sorry za reklamu.

2 Nina Nina | Web | 31. srpna 2012 v 13:16 | Reagovat

Ahoj,jsem ve finále SONP(postavu z PLL).Tak prosím,hlásneš mi tam,jsem tam s Alison: http://shaymitchell-daily.blog.cz/1208/sonp-postava-z-pll-posledni-kolo
Děkuju,klidně ti to oplatím.A sorry za reklamu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama